Začetna stran | Registracija | Prijava
 
 
Kontakti
Kontakti



RRC BT, Poslovne telekomunikacije, d.o.o

Verovškova 55
1000 Ljubljana
SLOVENIJA

e-mail: info@rrc-bt.com
tel: +386 1 600 25 80
fax: +386 1 600 25 82

GPS kordinate:
N 46° 06’ 002”
E 14° 32’ 229”




APC / Cisco / Motorola / Avaya
Info RRC-BT
Informacije
info@rrc-bt.com +386 1 6002 580
Jernej Vodopivec
Pre-Sales Engineer
jernej@rrc-bt.com +386 1 6002 588, +386 51 637 101



Cisco / Iron Port
Samuel Gabor
Cisco Product Manager
samo@rrc-bt.com +386 1 6002 584, +386 41 256 862
Natalija Blatnik
Cisco Sales Engineer
natalija@rrc-bt.com +386 1 6002 587, +386 51 303 842
Željka Peterka
Key Account Manager
zeljka@rrc-bt.com +386 1 6002 586, +386 31 275 513
     
Zebra (ex Motorola / Symbol)
Neva Zajc Tadina
Product Manager
neva@rrc-bt.com +386 1 6002 585, +386 31 671 647
     
Hitachi / Citrix / CP /RSA
Siniša Kovač
Product Manager Incremental business
sinisa@rrc-bt.com +386 1 511 2599, +386 41 372 619



Back Office
Vesna Kaluža
Inside sales for Cisco
vesna@rrc-bt.com +386 1 5112 598, +386 41 613 431
Niko Snoj
Inside sales
niko@rrc-bt.com +386 1 6002 589
Sabina Trampuš
Head of Accounting/Finance
sabina@rrc-bt.com +386 1 6002 580, +386 41 346 200